Dünyanın her yerinden getirilerek yüksek teknoloji ile işlenen aksesuarlar sizler için; zarif takı ve bijuteri ürünlerine dönüştürülüyor.


Saff Accessories sektörünün öncü firmaları arasında olabilmenin gayretiyle sizlere kaliteli ürünler sunuyor. “Düşlediğiniz doğallığın ötesinde” güzellikleri sizlere sunarak hizmet vermeyi ilke edinmiş, dalında profesyonelleşmiş kadromuzla; proje ve yaşam alanlarınızın her köşesinde sizlerle olmaktan gurur duyuyoruz. Hedefimiz; sektörümüzün sağladığı teknolojik yenilikleri göz önünde bulundurarak kalite ve hizmetlerimizi kusursuzlaştırıp “Hayalini kurduğunuz her yerde…” sizlere mükemmelliyeti paylaşıp sizlerle yaşamaktır…

Saff Accessories olarak, takı ve aksesuarların büyüleceği etkilerini sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri taleplerinin daima ilk öncelikte tutulması, çevreye ve topluma saygı, insan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan, açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı, tüm kaynakların optimum verimle kullanılması, müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu, ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

Misyonumuz

Tüm Saff Accessories ailesi olarak müşterilerine, toplam kalite yönetimi ilkelerine bağlı kalarak zamanında ve eksiksiz ürün teslimi, ayrıca teslimden sonra doğabilecek istenmeyen durumlara karşı doğru müşteri memnuniyeti çerçevesinde doğru çözüm gerçekleştirilmesidir.

SAFF GRUP DIŞ TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.